«Association of Ski and Snowboard Instructors of Ukraine»

The Public Organization “Association of Ski and Snowboard Instructors of Ukraine” has been actively engaged in the activities aimed at implementing projects on winter and other sports development for more than five years.

Besides training qualified instructors, some of the main tasks are

  • organisation and conducting of competitions, festivals, and training sessions;
  • introducing winter sports popularisation;
  • massive involvement of preschool children, school children, students and other sections of the population into winter sports;
  • improving the training system of ski and snowboard instructors;

The organisation professionally holds competitions at Bukovel TC.

В цьому сезоні “Асоціація гірськолижних та сноуборд інструкторів України” буде проводити 8 ігри “Ski Instructors Games”. За 8 років роботи було проведено більше 40 змагань.
Змагання серед інструкторів лижних шкіли – це завжди видовище високої швидкості та майстерності проходження поворотів від справжніх професіоналів.
Проведення змагань серед інструкторів є хорошою традицією, яка склалася за багато років роботи асоціації. Інструктори, і хлопці і дівчата завжди з великою серйозність готуються й очікують дані змагання, щоб продемонструвати свій рівень катання та стати кращим серед колег. Тому під час кожного етапу боротьба на запекла і напружена.
Боротьба за залікові бали та конкуренція на кожному етапі стає все запеклішою. Лідери намагаються втримати високі позиції завойовані раніше, а всі інші спробують їх обігнати.
На останньому етапі вирішуються переможці і призери в загальному заліку за підсумками всіх трьох етапів. Тому серед лідерів попередніх етапів боротьба завжди напружена та цікава.
Призери визначаються за кращим часом подолання траси за сумою двох спроб.
Переможці та призери в кожній категорії нагороджуються грамотами та медалями за підсумками кожного етапу. Переможці та призери за підсумками трьох етапів отримують грошові призи.
Нагородження переможців і призерів у загальному заліку змагань Ski Instructors Games, відбувається на фінальному корпоративні в честь закриття сезону.

In the 2016-2017 seasonit is scheduled:

  • SKI INSTRUCTORS GAMES 2017 І етап, 12.01.2017
  • SKI INSTRUCTORS GAMES 2017 ІІ етап, 15.02.2017
  • SKI INSTRUCTORS GAMES 2017 ІІІ етап, 15.03.2017
  • SNOWBOARD INSTRUCTORS GAMES 2017 І етап, 13.01.2017
  • SNOWBOARD INSTRUCTORS GAMES 2017 ІІ етап, 14.02.2017
  • SNOWBOARD INSTRUCTORS GAMES 2017 ІІІ етап, 14.03.2017

In the 2015-2016 season it was held:

Also, we are a partner for holding:

Soon will be held:

BUKOVEL KIDS CUP 2017 I

The most popular and the most massive in Ukraine children’s competitions in Alpine skiing.

The event is to promote and develop the Olympic disciplines of Alpine skiing in Ukraine, promotion of healthy lifestyles and active recreation