«Асоціація гірськолижних та сноуборд інструкторів України»

Громадська організація «Асоціація гірськолижних та сноуборд інструкторів України» вже понад п’ять років активно веде діяльність спрямовану на реалізацію проектів розвитку зимових та інших видів спорту.

Окрім підготовки кваліфікованих інструкторів, одними з основних завдань є
організація і проведення змагань, фестивалів, навчально-тренувальних зборів;
провадження пропаганди та популяризації зимніх видів спорту;
масове залучення дітей дошкільного віку, школярів, студентів та інших верств населення до занять зимніми видами спорту;
вдосконалення системи підготовки лижних та сноуборд інструкторів;

Організація професійно проводить змагання на ТК “Буковель”.

В цьому сезоні “Асоціація гірськолижних та сноуборд інструкторів України” буде проводити 8 ігри “Ski Instructors Games”. За 8 років роботи було проведено більше 40 змагань.
Змагання серед інструкторів лижних шкіли – це завжди видовище високої швидкості та майстерності проходження поворотів від справжніх професіоналів.
Проведення змагань серед інструкторів є хорошою традицією, яка склалася за багато років роботи асоціації. Інструктори, і хлопці і дівчата завжди з великою серйозність готуються й очікують дані змагання, щоб продемонструвати свій рівень катання та стати кращим серед колег. Тому під час кожного етапу боротьба на запекла і напружена.
Боротьба за залікові бали та конкуренція на кожному етапі стає все запеклішою. Лідери намагаються втримати високі позиції завойовані раніше, а всі інші спробують їх обігнати.
На останньому етапі вирішуються переможці і призери в загальному заліку за підсумками всіх трьох етапів. Тому серед лідерів попередніх етапів боротьба завжди напружена та цікава.
Призери визначаються за кращим часом подолання траси за сумою двох спроб.
Переможці та призери в кожній категорії нагороджуються грамотами та медалями за підсумками кожного етапу. Переможці та призери за підсумками трьох етапів отримують грошові призи.
Нагородження переможців і призерів у загальному заліку змагань Ski Instructors Games, відбувається на фінальному корпоративні в честь закриття сезону.

В останніх сезонах було проведено:

2017-2018

2016-2017

2015-2016

Та виступаємо партнерами під час проведення: